BİZE ULAŞIN !

(0312) 431 89 46

(0312) 431 89 47
Mithatpaşa Cad. H.Erşan İş Merkezi 23 Kat:3- 4 Kızılay/ANKARA

 

       sunakademi@sunakademi.com

 

Tüm Duyurular

FOTOĞRAF GALERİSİ 

SUN AKADEMİ'DEN KARELER...


SINIFLARIMIZ...


YABANCI DİL EĞİTİM PROGRAMLARI
Türk ve yabancı asıllı branşında uzman, pedagojik formasyona sahip eğitmen kadromuz ile istediğiniz yabancı dili öğrenmek artık çok kolay…


SINAVLARA YÖNELİK EĞİTİM PROGRAMLARI
Sun Akademi olarak, sınavlara hazırlık eğitimlerinde özel bir eğitim sistemi izlemekteyiz. Burada amaç öğrencinin tamamen gireceği sınav sistemine yönelik hazırlanmasıdır. Bu eğitimler sınav siteminde uzman eğitmenler tarafından yürütülmekte ve eğitimler sınav sistemine uygun eğitim dökümanları ile desteklenmektedir. Bu şekilde öğrencilerimizin eksiksiz olarak sınava hazırlanması sağlananken, sınavda %100 başarı göstermeleri hedeflenir.


MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMLARI / M.E.B. ONAYLI SERTİFİKA İLE UYGULAMALI EĞİTİM
Sun Akademi olarak uzun yıllardır vermekte olduğumuz “Uygulamalı Mesleki Eğitim Programları” ile sektörün ihtiyaç duyduğu eğitimli ve yetişmiş personelleri yetiştirmenin ve bu kişileri sektöre kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Sizde Sektörde Yerinizi Almak İçin Daha Fazla Beklemeyin!...


KİŞİSEL GELİŞİM PROGRAMLARI

Sun Akademi Kişisel Gelişim Eğitimleri ile
Engellerinizden Kurtulun!..
Sun Akademi Kişisel Gelişim Eğitimlerinin amacı, kişilerin bedensel ve ruhsal gelişimlerinin devamını sağlamaktır. Bu eğitimler sonrasında kişiler hem mesleki alanda hem de sosyal yaşamlarında kendilerini daha iyi ifade edebilmektedirler.


KURUMSAL EĞİTİM PROGRAMLARI
Donanımlı Personeller ile Sektörünüzde Lider SİZ Olun!..
Sun Akademi olarak, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde firmaların ihtiyaç duyduğu eğitim programları ile firma personellerine veya yöneticilerine farklı alanlarda özel eğitimler vermekteyiz.


Ana Sayfa | Hakkımızda | Eğitmenlerimiz | İnsan Kaynakları | İletişim
SUN Akademi © 2008 All rights reserved


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.