BİZE ULAŞIN !

(0312) 431 89 46

(0312) 431 89 47
Mithatpaşa Cad. H.Erşan İş Merkezi 23 Kat:3- 4 Kızılay/ANKARA

 

       sunakademi@sunakademi.com

 

Tüm Duyurular

FOTOĞRAF GALERİSİ 

SUN AKADEMİ'DEN KARELER...


SINIFLARIMIZ...


 

   

 

RUSÇA KURSLARI ANKARA 

RUSÇA EĞİTİM TAKVİMİ 

Seviye

Ders Günleri

Başlangıç - Bitiş Saati

Başlangıç – Bitiş Tarihi

Toplam Ders Saati

Günlük Ders Saati

 

 

 

 

 

 

A1

CUMARTESİ - PAZAR

10:00 – 14:15

21 ŞUBAT 2015 – 12 NİSAN 15

80

5 Ders Saati

 

 

 

 

 

 

A1

PZT - ÇRŞ - CUMA

18:30 – 21:45

23 ŞUBAT 2015 – 8 NİSAN 15

80

4 Ders Saati

 

 

 

 

 

 

A2

CUMARTESİ - PAZAR

14:15 – 18:45

21 ŞUBAT 2015 – 12 NİSAN 15

80

5 Ders Saati

 

 

 

 

 

 

B1

PZR - ÇRŞ - CUMA

18:30 – 21:45

23 ŞUBAT 2015 – 17 NİSAN2015

80+16(conv)

4 Ders Saati

 

 

 

 

 

 

B1

CUMARTESİ - PAZAR

10:00 – 14:15

21 ŞUBAT 2015 – 12 NİSAN 15

80+16(conv)

5 Ders Saati

 

 

 

 

 

 

C1

CUMARTESİ - PAZAR

14:30 – 18:00

07 MART 2015 –10 MAYIS 2015

80+16(conv)

4 Ders Saati

 

 

 

 

 

 

C2

CUMARTESİ - PAZAR

10:00 – 13:30

07  MART 2015 – 10 MAYIS 2015

80+16(conv)

4 Ders Saati

 

*** RUSÇA KONUŞMA GRUPLARI 

Baş - Bit Tarihi        :  6 MART 2015 -  27 MART 2015 

Ders Günü                : CUMA

Ders Saati                : 18:30 - 21:45

Toplam Ders Saati : 16 Saat

 

 *** Gruba ait kampanyalar sayfa sonunda yer almaktadır.                     

Sun Akademi Rusça Kursları, Ankara’da verilen Rusça Kursları arasından kaliteli eğitimi ile öne çıkmış ve ilk sıraya yerleşmiştir.

Sun Akademi Rusça Kurslarında kursiyerin Rusça okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin birlikte geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Yabancı dil öğreniminde bireysel farklılıkların ne denli önemli olduğunun bilincinde olan bir eğitim anlayışı ile homojenize sınıf düzeni ile oluşturulan gruplarda kursiyer odaklı dil eğitim sistemini uygulamaktadır.

Sun Akademi Rusça kursları 8 veya 15 kişilik sınıflarda görsel ve işitsel metaryaller eşliğinde tamamı Rus asıllı eğitmenler önderliğinde verilmektedir.

Kursiyerlerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile hafta içi ve hafta sonu farklı gün ve saatlerde gruplar bulunmaktadır.

 

Sun Akademi Rusça Kursları  (A1) - (A2) – (B1) – (B2) – (C1) – (C2) olmak üzere toplam 6 kurdan oluşmaktadır. Her bir kur 80 ders saati içermekte olup, temel seviye tamamlandıktan sonra her bir kur için ek olarak ücretsiz konuşma eğitimleri verilmektedir.

 

SUN AKADEMİ

 RUSÇA KURSU SEVİYE SİSTEMİ

 

TEMEL SEVİYE

 

ORTA SEVİYE

 

İLERİ SEVİYE

 

A1

 

A2

 

B1

 

B2

 

C1

 

C2

 

 80

 

Ders Saati

  80

Ders Saati

 80

Ders Saati

+

CONVERSATION

CLUB

HEDİYE

 80

Ders Saati

+

CONVERSATION

CLUB

HEDİYE

 80

Ders Saati

+

CONVERSATION

CLUB

HEDİYE

 80

Ders Saati

+

CONVERSATION

CLUB

HEDİYE

 

 TEMEL SEVİYE SONUNDA

ORTA SEVİYE SONUNDA

İLERİ SEVİYE SONUNDA

 OKUMA

OKUMA

OKUMA

Temel ve basit cümleleri okuyabilirsiniz. İlanlar, kullanım kılavuzları, mönüler ve zaman çizelgeleri gibi basit günlük metinlerdeki genel bilgileri kavrayabilir ve kısa kişisel mektupları anlayabilirsiniz.

Güncel sorunlarla ilgili makaleleri ve raporları, çağdaş edebi düzyazıyı okuyabilirsiniz.

Kullanım kılavuzları, uzmanlık alanına yönelik makaleler ve yazınsal yapıtlar gibi soyut, yapısal ve dilbilgisel açıdan karmaşık hemen hemen tüm metin türlerini kolaylıkla okuyabilir ve anlayabilirsiniz.

YAZMA

YAZMA

YAZMA

Kısa, basit notlar ve iletiler, teşekkür mektubu gibi çok kısa kişisel mektupları yazabilirsiniz.

Çok çeşitli konularda anlaşılır, ayrıntılı metinler yazabilirsiniz. Belirli bir bakış açısına destek vererek ya da karşı çıkarak bilgi sunan ve nedenler ileri süren bir kompozisyon ya da rapor yazabilir, Olayların ve deneyimlerin kendisi için taşıdığı önemi ön plana çıkaran mektuplar yazabilirsiniz.

Uygun bir üslup açık, akıcı metinler yazabilirsiniz. Okuyucunun önemli noktaları ayırt edip anımsamasına yardımcı olacak etkili, mantıksal bir yapılandırmayla bir durum ortaya koyan karmaşık mektuplar, raporlar ya da makaleler yazabilirsiniz. Meslekî ya da edebî yapıt özetleri ve eleştirileri yazıları yazabilirsiniz.

KONUŞMA

KONUŞMA

KONUŞMA

Bildik konular ve faaliyetler hakkında doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve alışılmış işlerde iletişim kurabilirsiniz. 

Basit bir dille ailenizi ve diğer insanları, yaşam koşullarınızı, eğitim geçmişinizi ve son işinizi betimlemek için bir dizi kalıp ve tümceyi kullanabilirsiniz.

Anadili Rusça olan kişiler ile anlaşmayı mümkün kılacak bir akıcılık ve doğallıkla iletişim kurabilir, bildik konulardaki tartışmalarda, kendi görüşlerinizi açıklayıp destekleyerek etkin bir rol oynayabilir, İlgi alanınıza giren çeşitli konularda açık ve ayrıntılı bilgi verebilirsiniz. Çeşitli seçeneklerin olumlu ve olumsuz yanlarını ortaya koyarak bir konu hakkında görüş bildirebilirsiniz.

Hiç zorlanmadan her türlü konuşma ya da tartışmaya katılabilir; deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirsiniz. Kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin ve doğru bir biçimde vurgulayabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsam, geriye dönüp, karşımdaki insanların fark etmelerine fırsat vermeyecek bir ustalıkla ifadelerimi yeniden yapılandırabilirsiniz.

DİNLEME

DİNLEME

DİNLEME

En temel kişisel ve ailevi bilgiler, alışveriş, yerel çevre, meslek gibi kısa, net, basit ileti ve duyurulardaki temel düşünceyi belirten dinletileri anlayabilirsiniz.

Güncel bir konu olması koşuluyla uzun konuşma ve sunumları anlayabilir, karmaşık tümcelerle yapılan tartışmaları takip edebilirsiniz. Televizyon haberlerini ve güncel olaylara ilişkin programların çoğunu anlayabilir, Standart dilin kullanıldığı filmlerin çoğunu anlayabilirsiniz.

Açıkça yapılandırılmamış ve ilişkiler açıkça belirtilmemiş sadece ima edilmiş olsa bile uzun konuşmaları anlayabilirsiniz. Televizyon programlarını ve filmleri zorluk çekmeden anlayabilirsiniz.

 


 SEVİYE ATLAMA SINAVI

Her seviye sonunda kursiyerin Rusça dil becerisini ölçen seviye atlama sınavı uygulanmaktadır. Bu sınavda başarılı olan kursiyerler bir üst seviyeye geçmeye hak kazanır. 

 


 ÜCRETSİZ KUR TEKRAR HAKKI 

Kurumumuz % 90 oranında derse devam eden ve eğitmeni tarafından olumlu görüş almasına rağmen Rusça kur atlama sınavında başarısız olan kursiyerlerine ücretsiz aynı kur tekrar etme şansı verir. Böylece kursiyerler eksiksiz olarak dil eğitimine devam ederler.

 


 EĞİTMEN KADROSU 

Sun Akademi Rusça kurslarının tamamı Rus asıllı, pedagojik formasyon sahibi, Filoloji mezunu eğitmenler tarafından yürütülmektedir. Eğitmenlerimiz alanlarında uzman olup, iyi derecede Türkçe bilmektedirler.

(Eğitmen özgeçmişlerine EĞİTMENLERİMİZ Link’inden ulaşabilirsiniz) 

 


KONUŞMA KULÜBÜ

Sun Akademi olarak, Rusça eğitiminin sadece dilbilgisinden ibaret olmaması gerektiğini ve verdiğimiz Rusça eğitiminin anadili Rusça olan eğitmenler önderliğinde konuşma dersleri ile de desteklenmesi gerektiği düşüncesini taşımaktayız.

 

Bu sebeple dil seviyelerini ileri düzeye taşımak isteyen kursiyerlerin haftanın bir günü conversation club derlerine katılarak, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeleri sağlanır.

 

CONVERSATION CLUB eğitimi Rusça - B1 seviyesinden itibaret kursiyerlerimize ÜCRETSİZ olarak sunulur. 

 


KAYNAKLARIMIZ 

Sınıf ortamında Rusça dil öğretimine yönelik canlandırmaların yanı sıra görsel ve işitsel araçlar kullanılarak kursiyerin dilbilgisi kadar dinleme ve konuşma bölümlerinde de ilerlemesi sağlanır.

 

 

                                     

 

Rusça kurslarında Moskova Devlet Üniversitesi'nde de kullanılan ve tüm dünya tarafından geçerlilik görmüş, Rusya’ya Doğru 1, Rusya’ya Doğru 2, Rusya’ya Doğru 3 adlı ders kitapları ve CD’leri okutulmaktadır.

 

Bu kaynaklara ek olarak eğitmenlerimiz tarafından kursiyerlere çeşitli dökümanlar da verilmektedir.

 


 SERTİFİKALAR

Seviye sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere Sun Akademi Rusça Başarı Sertifikası verilmektedir.

 


UYGUN FİYAT ve ÖDEME KOŞULLARI

Sun Akademi olarak kursiyerlerimize kaliteli eğitim prensibine bağlı kalarak uygun fiyat ve ödeme koşullarında eğitimler verilmektedir.

 


 

KAMPANYALAR

·         2 KUR’ a Kayıt Olun, 150TL' ye varan İNDİRİM Fırsatını Kaçırmayın !..

·         Sertifika Programına Kayıt 0lun, 100TL İNDİRİM Kazanın!..

·         En Az 3 kişilik Grup Kayıtlarında %10 İNDİRİM Fırsatı !..

 

   

Bilgi Almak İstiyorum   Ön Kayıt Formu  

 

 

Rusça Eğitim Programı ile ilgili daha detaylı bilgi için

(0312) 431 89 46 nolu telefondan veya sunakademi@sunakademi.com mail adresinden

Eğitim Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

www.ruscakursun.com

Rusça, rusça kursu, rusça kursları, rusça ankara, rusça eğitimi, rusça eğitimleri, rusçakursu ankara, rusça kursları ankara, ankarada rusça kursu, ankarada rusça kursları, özel ders rusça kursu, özel ders rusça kursları, özel ders rusça, özel rusça kursu, rusça eğitimleri ankara, ankarada rusça eğitimi, özel rusça eğitimi, özel rusça eğitimi ankara, ankarada özel rusça eğitimi, rusya, rus dili, rusçaya doğru, conversation, lesson, dil bilgisi, rusça çeviri, rusça-türkçe çeviri, rusyaya doğru, RUSÇA KURSU ANKARA, ANKARADA RUSÇA KURS, RUSÇA EĞİTİMİ ANKARA, rusça kursları ankara

 Ana Sayfa | Hakkımızda | Eğitmenlerimiz | İnsan Kaynakları | İletişim
SUN Akademi © 2008 All rights reserved


Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.