İSPANYOLCA KURSU – ÖĞRENCİ İZLENİMLERİ

ÖZGE TÜMKAYA – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’ye internet aracılığı ile ulaştım. Telefonda aldığım bilgilendirme sonucu yüz yüze görüşme yaptım. Eğitim danışmanları son derece güler yüzlü ve profesyonel. Tüm sorularımı büyük bir sabırla yanıtladılar. Eğitim başladıktan sonrada eğitmenimiz aynı sabırla tüm bildiklerini bize aktardı. Şu an B1 seviyesine devam ediyorum. Eğitimlerin yabancı hoca destekli vermesi konuşmamı çok ilerletti. Hem hocalarıma hem personele emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.


BURÇİN BEYOĞLU – İspanyolca Kursu Ankara

Üniversitede 2. dönem Erasmus Programı ile ispanya’ya gidecek olmam nedeni ile acil olarak İspanyolca öğrenmem gerekiyordu. Yaz döneminde başladığım İspanyolca kursuna Ocak sonuna kadar devam ettim ve B1 seviyesini tamamladım. İyi bir temel oluşturduğumu düşünüyorum. Sınıfımızda benimle aynı durumda 4 arkadaş daha olması eğitimin verimliliğini arttırdı diyebilirim. Hocamızdan çok memnun kaldım. İspanyolca konuşma dersleri sayesinde ise kendi derdimi anlatabilecek düzeyde konuşabilir oldum. Teşekkür ederim.


UĞUR HARBİYELİ – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet aracılığı ile buldum. Sunduğu dil imkanları sayesinde okuduğum hazırlık sınıfını daha faydalı geçirmemi sağladı. Genç kadrosu ve derslerin işleniş şekli sayesinde öğrenciyi ders boyunca uyanık tutması aldığım kursun verimliliğini arttırdı. Gerek kaynak seçimi, gerek kurs ortamıyla dil öğrenmek zevkli bir hal alıyor. Ben aldığım “İspanyolca kursuda” ilk seviyeyi tamamladım ve ikinci seviyeye devam ediyorum. Eğer dil öğrenmek istiyorsanız kesinlikle Sun Akademi’yi tavsiye ediyorum.


CANAN DORUK – İspanyolca Kursu Ankara

 Sun Akademi’yi internette Ankara’daki İspanyolca kurslarını araştırırken gördüm. Eğitmenimizin ders işleyiş tarzından da çok memnun kaldım. Hem son derece keyifli aktivitelerle hem de tatmin edici dil bilgisi kurallarının anlatımıyla, dersler çok zevkli hale geldi. Sun Akademi personeline ve eğitmenimize tüm eğitim süreci için teşekkür ederim.


ALPER ATEŞALAN – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi İspanyolca kurslarına katılarak ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu anladım. Eğitmenimizden son derece memnun kaldım. Yabancı eğitmen destekli olması konuşmamı da son derece geliştirdi. Son kura kadar eğitimlere devam...


OĞULCAN DİZGİN – İspanyolca Kursu Ankara

Erasmus öğrencisiyim. İspanyolca öğrenmek için geldiğim bu kurstan amacıma ulaşmış bir şekilde ayrılıyorum. 4 ayda A1 + A2 başlangıç seviyesi eğitimi aldım. Bu kadar kısa bir sürede iyi bir temel oluşturduğumu düşünüyorum. Herkes bize çok yardımcı oldu. Aldığımız İspanyolca sertifika yurtdışındaki okulda kabul gördü. Tüm erasmusculara tavsiye ediyorum.


AHMET İLHAN – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi ile iş yerinden bir arkadaşım sayesinde tanıştım. İspanyolca konusunda ilk başta hiçbir fikrim yoktu. Zaman ilerledikçe kendimi ifade etmeye başladım. Hocam kesinlikle işinde bir numara. Burası artık evim gibi oldu. Herkese teşekkür ederim.


EBRU YERAL GÜNER – İspanyolca Kursu Ankara

Önceden Sun Akademi’yi duymuştum. Diğer kurumlardaki o kalabalık burada yok. Herkes işini severek yapıyor burada. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Ben hiç pişman olmadım sizde kesinlikle olmazsınız…


ÜMİT ERCAN– İspanyolca Kursu Ankara

İspanyolca gerçekten güzel bir dil. İngilizce ile çok fazla ortak kelime var. Telafuz konusunda verilen eğitimin çok faydasını gördüm. Çok farklı birçok insan olmasına rağmen herkes ile aynı atmosferde olmak bana çok iyi geldi. İspanyolca’dan sonra sırada sertifikalar var. En kısa zamanda yeniden buradayım.


SERAY SERVERDİ – İspanyolca Kursu Ankara

İnternet yorumları sayesinde Sun Akademi’yi tercih ettik. Dil öğrenmeye 3 kişi birlikte karar verdik. Yaklaşık 12 aydır hiç aralıksız geldiğim kursun bitiyor olması beni biraz üzüyor. Ama olsun sınıfça karar aldık hep beraber Rusça için de buradayız. Her şey için teşekkürler.


HAKAN KIRCI – İspanyolca Kursu Ankara

Buraya orta seviye İspanyolca ile geldim. Keşke Sun Akademi’yi daha önce keşfetseydim. Biraz zaman kaybettim ama olsun burada açığı kapattım gibi. Öğretmenimizin İspanyol olması çok büyük bir artı. Kendisine huzurunuzda teşekkürü bir borç bilirim. Başka da diyeceğim yoktur.


GÜLİN BAŞKES – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’ye internetten ulaştım. Kurs saatlerinin ve süresinin yeterli olması nedeni ile Sun Akademi’yi tercih ettim. Derslerimiz verimli ve eğlenceli bir şekilde devam etti. İspanyolcayı sıkılmadan öğrendim.


BUĞRA GÖZÜPEK – İspanyolca Kursu Ankara

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine İspanyolca öğrenmek için seçtiğim kurum Sun Akademi oldu. Gerek eğitmenimizin sistemi, gerek kurum çalışanlarının yardımları verimli bir eğitim süreci geçirmemi sağladı. Aldığım eğitimin sonuçlarının günlük hayatıma yansıyışını görmek, ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha gösterdi. Herkese tavsiye edebileceğim bir eğitim almamı sağlayan Sun Akademi’ye teşekkür ediyorum.


HÜSEYİN DELİL – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’ye İnternetten ulaştım. Sınıf kontenjan sayısının uygun olması, ulaşımın çok rahat olması nedeni ile tercih ettim. Derslerin kalitesinden gayet memnun kaldım. Eğitmenimiz dersi en verimli bir şekilde verdiğini düşünüyorum. Kurum personeli son derece sabırlı ve sevecenlerdi. Sun Akademi’den ve verilen eğitimden gayet memnun kaldım.


YASEMİN BORA  – İspanyolca Kursu Ankara

İş arkadaşlarımın tavsiyesi Sun Akademi’yi tercih etmeme sebep oldu. İşim gereği bir an önce İspanyolca öğrenmem gerekiyordu. Eğitmenimizin de yardımıyla 6 aylık bir süre içinde dile hakim hale geldim. İşimde de yükselmemi sağlayan bu eğitim için hem kurum çalışanlarına hem de eğitmenimize çok teşekkür ederim.


GÖKAY BAŞÇILLAR – İspanyolca Kursu Ankara

Kurs saatleri uygun olması nedeni ile tercih ettiğim Sun Akademi İspanyolca kursunun konu anlatımı ve öğretim şekli çok başarılıydı. Teşekkür ederim...


ERTAN ÖNLER – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’yi çevremdeki insanların tavsiyesi üzerine tercih ettim. Ulaşımı çok kolay olmakla birlikte, sınıflar modern ve temizdi. Kurum personeli ve öğretmenler güler yüzlü ve öğrenci odaklılar. Dersler sıkılmadan anlaşılarak işleniyor ve böylece öğretici ve faydalı sistem uygulanıyor. Bütün kurum personeline teşekkür ediyorum.


HAKKI AKALIN – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’den çeşitli forum sitelerindeki yorumlar sayesinde haberdar oldum. Okuduğum olumlu görüşler, İspanyolca kursu için bu kurumu tercih etmemi sağladı. Derslere başladığımızda da doğru bir karar verdiğimi anlamış oldum. Derslerimiz çok keyifli geçti. Eğitmenimizin akıcı anlatımı sayesinde hiç sıkılmadan eğitim sürecimizi tamamlamış olduk. Herkese çok teşekkürler…


ZEKİ KOCAATA – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’ye internet yaptığım araştırmalar sonunda rastladım. Öğrenciye yaklaşımı, aldığım eğitimin uygulanışı gayet iyiydi. Her şey olması gerektiği gibiydi.


HAZAL MOĞOLTAY – İspanyolca Kursu Ankara

Kurum personeli olsun, eğitmeni olsun, eğitimin uygulanışı olsun her şey çok güzeldi. Teşekkürler...


ASLI ÜNAL  – İspanyolca Kursu Ankara

İspanyolca öğrenmek için bir kurs bulma sürecine girmiştim. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu Sun Akademi’yi tercih etmeye karar verdim. Hem ders saatlerinin yeterli olması hem de kendi günlük programıma uygunluğu sebebiyle hiç tereddütsüz derslere katılmaya başladım. Zamanla aldığım olumlu sonuçlar dile olan hevesimin daha da artmasını sağladı. Bu konuda emeği geçen hocamıza çok teşekkür ederim…


TOLGA VURAL – İspanyolca Kursu Ankara

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sun Akademi’de İspanyolca eğitimine başladım. Verilen eğitimden çok memnun kaldım. Derslerde hem dil bilgisi kurallarına hem de konuşma saatlerine yeterli oranda zaman ayrıldığı için sıkılmadan verimli bir eğitim süreci tamamlama fırsatı buldum. Eğitmenimizin de yardımlarıyla henüz temel seviye programını tamamlamış olmama rağmen kendini rahat rahat anlatabilir duruma geldim. Kurum personeline ve hocamıza çok teşekkür ederim…


MELTEM KURT – İspanyolca Kursu Ankara

Tesadüfen bilgi sahibi olduğum kurum olan Sun Akademi, aldığım eğitim sonunda herkese tavsiye edebileceğim bir kurum haline geldi. Gerek disiplini elden bırakmayan eğitmen kadrosu, gerekse memnuniyeti sağlamak için çalışan kurum personeli sayesinde çok memnun kaldığım bir İspanyolca eğitimi aldım. Her şey için teşekkür ediyorum…


TARIK ÖZTÜRK – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’ye arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine başladım. Hala İspanyolca eğitimine devam ediyorum. Yaz döneminde de Sun Akademi’nin İspanya’da bağlantılı olduğu okullara devam etmeyi düşünüyorum. Bu sebeple bir süre daha İspanyolca eğitimine devam etmek durumundayım. Sun Akademi’ye tüm yardımları ve yönlendirmeleri için teşekkür ederim…


SELEN MUTLU – İspanyolca Kursu Ankara

Ankara’da İspanyolca kursu araştırması yaparken karşıma ilk çıkan kurum Sun Akademi oldu. Forumlarda da okuduğum olumlu yorumlar da Sun Akademi’yi tercih etmemi sağladı. İleri düzeye kadar devam ettiğim İspanyolca eğitimi sonunda, dile oldukça hakim olduğumu düşünüyorum. Bu konudaki tüm yardımları için de hem tüm ayrıntıları benimle paylaşan eğitmenimize hem de sağlıklı bir karar vermem için yol gösterici olan kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum…


TAYFUN SÜREN  – İspanyolca Kursu Ankara

İş yerimin talebi üzerine İspanyolca öğrenmem gerekiyordu. Yapmış olduğum araştırmada birkaç İspanyolca kursu arasından Sun Akademi’yi tercih ettim. Aldığım eğitim bireysel başarımı arttırdığı gibi iş yerinde de yükselmemi sağladı. Şu an 2. seviyeye devam ediyorum ve iş dolayası ile yaptığım İspanya gezilerinde günlük dilde rahatlıkla iletişim kurabiliyorum. İspanyolca bilgimi yeterli seviyeye getirdikten sonra kurumun sağladığı diğer eğitimlerden de yararlanmayı düşünüyorum. Tüm yardımları için de hocamıza ve çalışan personele teşekkür ederim.


FATMA CANALAN – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademide almış olduğum İspanyolca eğitiminden oldukça memnu kaldım. Hocamız genç olmasına rağmen oldukça dile hakimdi ve konuları bizim anlayabileceğimiz en iyi şekilde bize aktardı. Sınıf mevcudunun 8 kişiden oluşması nedeni ile de hepimizle bire bir ilgilendi. Her şey için çok teşekkürler.


 GİZEM GEZGİN  – İspanyolca Kursu Ankara

İspanyolca kurs sistemi, ders saatleri, fiyatı ve kolay ulaşamı imkanı olduğu için burayı tercih ettik. İlk günden itibaren aldığımız eğitimde oldukça anlaşılırdı. Ortam çok sıcak. Dersler büyük bir disiplinle işlenmesine rağmen çok eğlenceliydi. Yeni bir dile ancak bu kadar etkili öğretilebilir gerçekten. Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.


BİRKAN KARABULUT – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu buldum. Eğitim süresi boyunca her şey o kadar güzeldi ki böyle bir eğitim ortamı için Sun Akademi’yi tebrik ediyorum. Eğitimin uygulanışı olması gereken gibiydi. Eğitmenimiz gayet güzel bir anlatıma ve diyaloga sahip. Derslerimiz eğitici ve akıcı geçmektedir. Eğitmenimizi eğitim anlayışından dolayı kutluyorum. Sun Akademi Rusça eğitim programına da katılmayı düşünüyorum.


EBRU YALIM – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’yi internet sitesindeki öğrenci izlenimlerinden dolayı tercih ettim. Eğitimin uygulanışında tekrarların olması oldukça yararlı. Eğitmenimiz anlayışlı, güler yüzlü, derse ve konuya hakim, yaptığı işi çok seven birisi. Kurum personeli ilgili ve güler yüzlü. Sun Akademi programlarından Kişisel Gelişim Eğitimlerine de katılmak istiyorum. Sun Akademi’yi kesinlikle tavsiye edeceğim.


HAKAN METİN – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’ye internet üzerinden ulaştım. Sıcak, samimi bir ortamda bu eğitimleri almaktan çok memnunum. Çalışanların, idarecilerin, eğitmenlerin tutumları son derece olumlu. Eğitmenimiz alanında bilgili ve deneyimli biri. Öğrencilere yaklaşımı, sorumluluk bilincine sahip oluşu çok güzel. Kurumdaki personel samimi, işini iyi bilen insanlardan oluşmakta. Kurumun Rusça eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum. Sun Akademi’yi herkese önereceğim.


BARIŞ BAĞIŞ – İspanyolca Kursu Ankara

Arkadaş tavsiyesi üzerine geldim ve fiyatı uygun bulduğum için Sun Akademi’yi tercih ettim. Derslerden ve dersin işlenişinden oldukça memnunum. Eğitmeniz de oldukça yeterli. Sun Akademi eğitim programlarından İngilizce eğitimine de katılmayı düşünüyorum. İspanyolca eğitimlerini tavsiye ederim.


ERDEM AKBULUT – İspanyolca Kursu Ankara

Geçen sene YDS kursuna gelmiştim. Bu sene İspanyolcaya başladım. Sınıf, ortam, hoca hepsi gayet iyi; teşekkürler Sun Akademi.


AYŞE ÖZARSLAN – İspanyolca Kursu Ankara

Burada aldığım eğitim umarım bana ileride çok fayda sağlayacaktır. Gelecek ay İspanya’ya iş için gidiyorum. İspanyolca kendimi ifade edeceğimden eminim. Geri döner dönmez kaldığım yerden devam edeceğim.


FATİH EFE ERKUŞ – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’yi  arkadaşımdan duydum. İspanyolca kursu 3. Seviyede eğitime devam ediyorum. Amacım bir seviye daha alarak orta seviyeyi tamamlamak. Hocaları ve eğitim ortamından gayet memnunum. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Kurum personelleri de çok ilgili ve güler yüzlü. Bize her konuda yardımcı oluyorlar.


AYÇA KESKİN – İspanyolca Kursu Ankara

İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda buldum Sun Akademi’yi. Oldukça profesyonel bir kurum. Ankara’daki en iyi İspanyolca kursu veren yer diyebilirim. Derse giren hocalarımızda son derece profesyonel ve ilgili. Kısa sürede çok iyi gelişme sağladım. Tavsiye ediyorum herkese.


MİNE BAĞKESEN – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’nin dil eğitiminde fark yaratmış bir kurum olduğunu düşünüyorum. Sizi bu sebeple tebrik ediyorum. Çok söze gerek yok gerçekten iyi bir kurumsunuz. Herkese tavsiye ederim.


BERK DENİZ CAN – İspanyolca Kursu Ankara

1 Yıla yakın süredir Sun Akademi’de İspanyolca eğitimi alıyorum. B2 seviyesine kadar ilerledim. Hocamız çok iyi biri. Bize çok yardımcı oldu. Bazı konuları biz anlayana kadar bir çok kez anlattı. Emeği çok geçti bize. Kurum personeli tüm kadro çok iyi ve ilgililer. Bir sorun olduğunda anında çözüm üreterek müşteri memnuniyetini sağlıyorlar. Buraya kayıt olduğum için memnunum.


MERYEM ÇAVUŞ – İspanyolca Kursu Ankara

Bizi değerli hocalarımızla tanıştıran Sun Akademi’ye çok teşekkür ederim. Genel olarak eğitimden ve eğitim ortamından memnun kaldım. Eğitim süresince bir sıkıntı yaşamadım. Her şey için teşekkürler.


DOĞA SEVGİLİCAN – İspanyolca Kursu Ankara

Güzel insanların bir arada olduğu bir ortam desem abartmış olmam. A’dan Z’ye tüm çalışanlar çok düzgün ve ilgili kişiler. Sun Akademi’de eğitim aldığım için çok mutluyum.


MEHMET AKAR – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademi’ye gelmeden önce bir çok kurs ile görüştüm. Eğitim danışmanlarının ilgili ve kurum yerinin merkezi olmasından dolayı burayı tercih ettim. Hocamız ile tanıştıktan sonra da tüm endişelerim kayboldu. İyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Sistemli bir ilerleyiş var. Kurların ard arda beklemeden açılması çok güzel. Eylül ayında başladığım kurstan B1 seviyesine ulaştım 6 ay gibi bir zamanda. Kesinlikte İspanyolca eğitimi için tavsiye ediyorum.


BEGÜM ÇUHADAR – İspanyolca Kursu Ankara

Benim sun Akademi ile tanışmam biraz dolaylı yoldan oldu. Ben başka bir dil kursunda İspanyolca A2 kuruna kadar ilerledim ancak B1 için yeterli sayı toplanamayınca bize kurs iptal dediler. Oradaki diğer arkadaşlardan duydum burayı. Şu an B2 kurunda ilerliyoruz ve çok memnunum. Haftada 1 gün yabancı hocalar ile konuşma dersleri oluyor. Konuşmamızın ilerlemesine çok katkı sağladı. Genel gruplara giren hocamızda çok tatlı biri. Konuyu bize aktarabilmek adına farklı yöntemler uyguluyor. Hocalarıma çok teşekkür ederim.


MEHMET ÇIĞIRTKAN – İspanyolca Kursu Ankara

Hocamız çok profesyonel ve bilgili biri. A2 seviyesine ulaştım şuan ve eğitimimi sonuna kadar devam ettirmeyi düşünüyorum. Burası tam bir eğitim yuvası. Eğitim için tüm uygun koşullar sağlanmış. Öğrenciniz olarak sizlere tavsiye edebileceğim bir durum yok. Çünkü zaten en iyisi yapıyorsunuz. Tebrikler…


MUZAFFER KAPLAN – İspanyolca Kursu Ankara

İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım Sun Akademi’ye. Burada eğitim alıyor olmaktan memnunum. Kayıt sırasında ne söylendi ise hepsine uyuluyor. Aldığım İspanyolca eğitiminden çok memnun kaldım. Burası ile ilgili diğer söyleyebileceğim şey fiyat politikası çok iyi yönetiliyor. Herkes aynı fiyattan kayıt oluyor. Yani adamına göre muamele yok. Profesyonel bir yer…


ESRA MUNDAR – İspanyolca Kursu Ankara

Temiz ve düzenli bir eğitim ortamı sağlayan çalışanların olduğu ve uzman hocaların buluştuğu eğitim yeri olarak tanımlayabilirim Sun Akademi’yi… İyi ki burayı tercih etmişim. Teşekkürler…


AYŞEN EDA ÇAPA – İspanyolca Kursu Ankara

Ankaradaki en iyi İspanyolca kursu olarak yaptığım arama sonucu ulaştım Sun Akademi’ye. Gerçekten de en iyi kurs olduğunu düşünüyorum. Sınıflar, wc.ler temiz pırıl pırıl. Kurum personeli, eğitim danışmanları çok ilgili. Her türlü sorunuza cevap bulabiliyorsunuz. Eğitmenimiz ise gerçekten uzman bir hoca. Son derece sabırlı. Başlangıç seviyesi olan A1 seviyesinden başladığım kurstan son derece verim alarak devam ediyorum. Derslerde projeksiyon ve tayp gibi aygıtların kullanılıyor olması çok iyi. Sun Akademi’yi tebrik ediyorum. Ve tavsiye ediyorum.


METE ARSLAN – İspanyolca Kursu Ankara

Sun Akademinde aldığım İspanyolca kursundan çok memnun kaldım. Eğitimi tavsiye ediyorum tüm arkadaşlarıma. 


ÖZGÜR ÖZTOPRAK – İspanyolca Kursu Ankara

Uluslar arası ilişkiler öğrencisiyim ve İspanyolca bilmek bu bağlamda çok avantajlı. Sun Akademi İspanyolca kursunu tercih etme nedenim ise tamamen kurum imajı. Çalışanlar çok kaliteli insanlar ve çok doğru bilgi ve takip yapılıyor.  Bu kalite de eğitime yansıyor. Sun Akademiyi tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum.


 Başa Git

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.
UA-111966033-1